Terbe László
Besze Róbert
Mészáros József
Rosta Szabolcs

A bajnokság során 186 gólt szereztünk, amely átlagban egy mérkőzésen 5,8 gólnak felel meg. Ez azt jelenti, hogy kb. 8.7 percenként vettük be ellenfeleink hálóját.

A kapott gólok tekintetében 59-cel állunk, ami egy mérkőzésre levetítve 1,85 gólt jelent. Ha percenként nézzük, akkor 27 percenként kaptunk egy gólt, ami azt jelenti, hogy minden második félidőben rezdült meg a hálónk. Egyébként mindkét statisztikában a második helyen végeztünk.

A csapat házi gólkirálya Csikós József lett a maga 29 góljával, ami az összesített rangsor 8. helyére volt elegendő. Ám ezért vagyunk mi egy csapat, sőt nem egy csapat, hanem egy nagyon jó csapat, hiszen majdnem minden játékosunk szerzett legalább egy gólt a bajnokság folyamán.

Csikin kívűl még 4 játékosunk került fel a góllövőlista első 25 helyezettje közé. Ők a következők voltak:

Dömötör Sándor (26 gól)
Szakállas Gábor (26 gól)
Fodor Ferenc (24 gól)
Suciu Viorel (21 gól) - nála meg kell említeni, hogy mindösszesen 12 mérkőzésen szerpelt. Mivan akkor, ha végig játsza az egészet?

Ők 5-en szereztek együtt 126 gólt, ami a csapat termésének a 2/3-a! Külön érdekesség, hogy a Top 25-ben 5 játékossal képviseltetjük magunkat, amit egyik csapat sem mondhat el magáról.

A legnagyobb különbségű győzelmünk 2008. 06.12-én volt, amikor is 13-0-ra legyőztük a Retró csapatát.

A legtöbb gól egy mérkőzésünkön az első fordulóban 2007.09.10-én esett. 14-2-re vertük a Flagella Dei csapatát.

"Leggázabb" vereségünket a Speed SC-től  2008.04.10-én szenvedtük el egy 7-3 formájában.

A leghosszabb veretlenségi szériánk 13 mérkőzésig tartott (2008.04.21 - 2008.06.05)

Szerencsére nyeretlenségi szériáról nem beszélhetünk, mert 2 egymást követő fordulóban nem kaptunk ki.

Összesen 32 26 2 4 186 59 127 80

Látható tehát, hogy a 8. helyezettől lefelé minden csapatot oda-vissza, kivétel nélkül megvertünk. Az első 7-ben végző csapatok közül pedig egyedül az Áfész ellen nem szereztünk pontot.

Hát kb. ennyit a mi statisztikáinkról, jöjjön a bajnokság teljes statisztikája. Ezt a részt szeretném külön Török Tibor (Csíbor)-nak ajánlani.

A bajnokságba rekord létszámú, 17 csapat indult el. A lejátszott mérkőzések száma 272 volt, amelyeken összesen 1921 gól esett, vagyis valamivel több, mint 7 gól mérkőzésenként.
A legtöbb gól egy mérkőzésen a 33. fordulóban esett a PG-Rapid mérkőzésen (22 gól, 9-13 arányban)

Mivel 0-0 nem volt az év folyamán, ezért az 1-0-ás mérkőzések voltak azok, amelyeken a legkevesebb gól esett. Ebből az eredményből 7 darab is volt a bajnokságban.

16. Fodor Ferenc Mono-Pool 24
17. Mindák József Flagella Dei 24