Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe

Kilencedik forduló: Jakabszállás - Mono-Pool

2010.02.10

A Mono Pool magabiztosan halad célja felé, százszázalékos teljesítménnyel hétről-hétre közelebb kerül a címvédéshez. A héten olyan csapattal találkozik, aki ellen nagyon figyelniük kell, hiszen egy pillanatnyi kihagyást is képes kihasználni az ellenfél. Az esélyesség terhe az eddigiek során egyáltalán nem nyomta a csapat játékosainak vállát, legalábbis játékukon ennek semmi nyoma nem volt, játszották a megszokott sok mozgásos, pontos, gólra törő játékukat. MÉG SOHA NEM NYERT B LIGÁT SZÁZ SZÁZALÉKOS TELJESÍTMÉNNYEL EGYETLEN CSAPAT SEM!

A kiváló játékosokból álló Jakabszállás csapatát nagy küzdelemben tudta legyőzni a Sziasztok. A csapat minden ellenfelére nézve igen veszélyes, hiszen a jakabszállási megyei II. osztályú csapat tagjai alkotják. A Mono Pool elleni mérkőzés pikantérája, hogy árgus szemekkel figyeli a fejleményeket a Gagarin és a Sziasztok is, akik biztos, hogy a Jakabszállás nagy szurkolói lesznek ezen a mérkőzésen. Sok függ attól, hogy a mérkőzésre teljes létszámban tud –e kiállni a csapat.

Kezdődik a mérkőzés.
Az első támDÁS A jAKABSZÁLLÁSÉ, szöglettel zárult.
1. perc egy eladott laBDA UTÁN TÍMÁR A KAPUBA LŐTT,

0-1
3. perc mezőnyjáték után Viorel került helyzetbe de mellé lőtt, az ellentámadásból H.Szabó a kapufát találta el.

4,perc Palásti szerelt gólhelyzetben, kilépett, passzát H. Szabó lőtte fölé.

5, perc szép támadás után Palásti lőtt mellé.

6.perc Viorel szerzett labdát az ellenfél térferén passzát Szakállas belőtte.

1-1

rögtön a gól után Viorel lövését védte Kovács

8.perc Fodor lábát elhúzták a 9-nél, a szabadrúgást Kovács védte.

9. perc H. Szabó maradt egyedül, de a labdát Síber elcsípte, átadásából Szakállas került helyzetbe de mellé lőtt.

10. perc Szakállas ment el a szélen, Síber nem érte el beadását, Viorel került helyzetbe de Kovács ravúrra hárított.

az ellentámadásból Bertalan az üres kapuba helyezett.

1-2

12. perc Baranyi egy kipattanó labdát 10 m-ről lőtte az üres kapuba

1-3

13. perc H. Szabó lövését Síber blokkolta.

14. perc Baranyi a kifutó kapus mellett ügyesen passzolt a kapuba.

1-4

14. perc Síber beadásába Bertalan beletette a lábát, öngól

2-4

15. perc Cseh nagy bravúrral védte H. Szabó lövését, majd Baranyi nagyszerű passzát Bertalan a kapuba passzolta.
2-5

16. perc Viorel szabadrúgása zúgott el a jobb felső mellett

a Jakabszállás már az 5. szabálytalanságnál jár.

17. perc Viorel lefordult védőjéről és máris

3-5

18, perec Szakállas egyedül lépett ki Kovács óriási bravúrral védett.

19. perc Fodor lépett meg a bal oldalon lövése mellé szállt.

20. perc Tímár nehéz helyzetben szabadított fel, rögtön utána egy Szakállas Viorel akció végén védett nagyot Kovács

21. perc Baranyi óriási passzt adott Bertalan sarokkal lőtte a gólt.

3-6

23. perc Tímár passzát H. Szabó közelről mellé lőtte.

24. perc H. Szabó gyönyörű csellel lépett le a jobb oldalon lövése a hálóban landolt.

3-7

közvetlenül utána megint H. Szabó labda és megint Bertalan, aki a hálóba lőtt.

3-8

25. perc 6. szabálytalanság, büntető

Viorel fölé lőtte..

vége a félidőnek.

A jJkabszállás kezdett jobban, aztán a Mono Pool jött, a vége megint a Jakabszállásé, mi lesz ennek a vége?

kezdődik a 2. félidő
1. perc szép akció után Tímár lövését védte Cseh.

2, perc Bertalan lövését blokkolta Síber.

3. perc Síber szerzett labdát, Viorel lövését Kovács nagy bravúrral védte.

4. perc Síber lövését ütötte szögletre Kovács.

5. perc Fodor Szakállas akció után védett Kovács

6, perc Baranyi passzolt vissza a sarokból H. Szabó kilötte a jobb alsót.

3-9

7. perc egy kontra után Bertalan újkabb gólja következett.

3-10

8.perc megint kontra megint Bertalan, de H. Szabó kézzel ért a labdához, érvénytelen lett a találat.

9. perc Szakállas passzát Síber közrelről lőtte a hálóba.

4-10

10. perc egy eladott labdára Szakállas lecsapott

5-10

A Mono Pool nem adta fel, és még van 15 perc

11. perc H- Szabó lövését védte Cseh.

12. perc Fodor fejezte be a mONO POOL TÁMADÁSÁT.

6-10

13. perec Palásti lövését védte bravúrral Cseh

14. perc nagy Fodor lövés, nagy Kovács védés.

szorongat a Mono Pool, kontrákra épít a Jakabszállás

forrósodik a hangulat, de Patyi játékvezető higgadtan tartja kézben a mérkőzést.

15. perc hatalmas Síber kapufa, az ellentámadásból H. Szabó helyzet, kimaradt

16. perc Palásti nagy lövését védte Cseh.
17. perc H. Szabó került helyzetbe, Cseh védett.

18. perc Fodor Szakállas akció után Fodor az üres kapu mellé lőtt.

19. perc Síber egy szöglet után majdnem gólt lőtt.
az ellentámadásból Baranyi helyezett az üres kapuba.

6-11

10. perc Szakállas lőtt gólt 8 m-ről.

7-11
rögtön utána Síber lövését mentette a kapufa

21. perc Kovács védett hatalmasat, ketten sem tudtak túljárni az eszén.

22. perc Szakállas pöckölt a kapuba egy kavarodás után

8-11
23. perc Bertalan került helyzetbe Cseh bravúrral védett.
24. perc Síber szerzett labdát Viorel kapufára, a kipattanót Szakállas a kapuba lőtte.

9-11

vége a mérkőzésnek.

Sportszerű, nagy iramú, küzdelemes mérkőzésen győzött a Jakabszállás csapata az éllovas Mono Pool ellen.
A meccset a Jakabszállás kezdte jobban, aztán a Mono Pool vett át az irányítás, de csak rövid ideig, az első félidő második felétől jelentős előnyre tett szert a sziporkázó jakabszállási csapat, amit a második félidőben képes volt még növelni.
A II. félidő második fele már egyértelmű Mono Pool fölényt hozott, gyönyörű gólokat lőttek.
A Jakabszállás ellentámadásai veszélyesek voltak ugyan, de a hét gólos előny a végére kettőre apadt. Ha van még 5-6 perc a Mono Pool talán képes lett volna megfordítani az eredményt, hiszen a Jakabszállás akinek csak egy cseréje volt, nagyon elfáradt.

A mérkőzés azonban 50 percig tart és ebben megérdemelten nyert a Jakabszállás, így már nincs pontveszteség nélküli csapat.

Bár a Mono Pool kissé tompábbnak tűnt a megszokottnál, mindkét csapat minden játékosa jól küzdött, jól játszott a két kiváló csapat mérkőzésén. Bertalan gólérzékenysége, Kovács bravúrjai és H. Szabó szokásos kiismerhetetlen játéka nagyon kellettek a győzelemhez.

Óriási hajrára van kilátás a Mono Pool, a Gagarin és a Sziasztok között.

Patyi kiválóan vezette le a forduló és a bajnokság egyik legszínvonalasabb, legérdekesebb mérkőzősét.

ReklámCsere - reklámozza ingyen weboldalát!

ReklámCsere.hu - Reklámozza ingyen weboldalát!